Spartak siguran protiv Borca

Fudbaleri Spartaka upisali su sigurnu pobedu na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 pošto su u prvom kolu savladali Borac iz Banja Luke sa 3:1. Subotičani su poveli već u 2. minutu preko Jankovića, dok je u 23. minutu Andrić duplirao vođstvo sv

read more

Partizan i Akademija Pandev podelili bodove

Ekipe Partizana i Akademije Pandev odigrali su nerešeno na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 – 1:1. Akademija Pandev je došla u vođstvo pred sam kraj prvog poluvremena preko Krstevskog, koji je sjajnim šutem sa ivice kaznenog prostora u 3

read more

Sloboda Tuzla bolja od Slobode Užice

Sloboda Tuzla je savladala Slobodu Užice u premijernom meču na Soccerbet Kupu prijateljstva 2021 minimalnim rezultatom 1-0. Odlučujući trenutak dogodio se već u 3. minutu, kada je posle jednog centaršuta sa leve strane, igrač Užičana Draškić po

read more

Dražiću 2 trofeja, Arambašić najbolji strelac

Dodeljene su nagrade za najbolje pojedince na Kupu prijateljstva evropskih klubova 2019. Za MVP-a turnira proglašen je golman Vojvodine Stefan Dražić, a isti igrač je takođe dobio nagradu i za najboljeg golmana turnira. To je prvi put u istoriji takm

read more

Vojvodina srušila Partizan, pehar ide u Novi Sad

Vojvodina je osvojila Kup prijateljstva evropskih klubova 2019 pošto je u finalu pobedila Partizan posle boljeg izvođenja jedanaesteraca – 0:0 (4:2). U penal seriji, Cvetojević i Šimun su bili neprecizni kod crno-belih, dok su svi igrači