Dinamo brani pehar

GNK Dinamo Zagreb je aktuelni šampion Turnira prijateljstva. Zagrepčani su prošle godine stigli do prestižnog pehara nakon pobede u finalnom meču protiv OFK Beograda sa 3-1. Romantičari su stigli u vođstvo golom Filipa Stuparevića u 10. minutu, a

read more

Nagrade za Teofilovića i Vučetića

Dodeljene su nagrade za najbolje pojedince Soccerbet Kupa prijateljstva 2024. Zvezdina devetka Ognjen Teofilović dobio je dva priznanja na ovogodišnjem turniru. Teofilović je kao jedan od najistaknutijih prvotimaca Zvezdine šampionske generacije dobio

read more

Zvezda u finalu, napada rekord

Crvena zvezda se plasirala u finale Soccerbet Kupa prijateljstva 2024 gde će imati priliku da osvoji rekordnu četvrtu titulu. Crveno-beli su u polufinalu savladali ekipu Željezničara sa 3:1 i pored toga što su na poluvremenu imali zaostatak od jednog

read more

Rijeka posle 8 godina ponovo u finalu

Rijeka se po drugi put u svojoj istoriji plasirala u finale Soccerbet Kupa prijateljstva, pošto je u polufinalu savladala Budućnost sa 3:0. Riječani su do pobede došli zahvaljujući odličnoj igri u drugom poluvremenu u kojem su postigli sva 3 pogotka

read more

Željo ugrabio poslednju kartu za polufinale

Željezničar će igrati u polufinalu Soccerbet Kupa prijateljstva 2024 pošto je u četvrtfinalu savladao ekipu Osijeka sa 2:1. Ponovo smo na ovogodišnjem turniru videli jedan evrogol. a taj sjajan pogodak bio je delo igrača Željezničara Hamurovića