Partizan ponovo u finalu

Drugu godinu zaredom Partizan će igrati u finalu Kupa prijateljstva evropskih klubova. Crno-beli se revanširali aktuelnom šampionu Sarajevu za poraz na prethodnom turniru. U reprizi prošlogodišnjeg finala Partizan je savladao Sarajevo sa 2:0 i potpun

read more

Dinamo promašivao, Vojvodina u finalu

Vojvodina se plasirala u finale Kupa prijateljstva evropskih klubova 2019 pošto je prvom polufinalu savladala Dinamo minimalnim rezultatom – 1:0. Jedini gol na meču postigao je Bogdanović u 11. minutu i to posle velike greške golmana Modrih. Ima

read more

Dinamo ide u narednu rundu

Dinamo Zagreb je pobedio Osijek minimalnim rezultatom 1:0 i izborio mesto među četiri najbolje ekipe na Kupu prijateljstva evropskih klubova 2019. Gol odluke postigao je Ivijan Svržnjak u 39. minutu. Modri su opravdali ulogu favorita u ovom meču, a za

read more

Vojvodina u polufinalu posle penala

Vojvodina se plasirala u polufinale Kupa prijateljstva evropskih klubova 2019 pošto je boljim izvođenjem jedanaesteraca eliminisala Crvenu zvezdu. Heroj Novosađana ponovo je bio golman Dražić koji je odbranio udarac Kukolja u prvoj seriji, dok su svi

read more

Odličan derbi, Sarajevo eliminisalo Željezničar

U velikom gradskom derbiju ekipa Sarajeva je pobedila Željezničar sa 3:1 i plasirala se u polufinale Kupa prijateljstva evropskih klubova 2019. Tamo ih čeka rival iz prošlogodišnjeg finala – Partizan. Na papiru, sigurno najzanimljiviji par čet