Meglić heroj Osijeka

Golom Leona Meglića minut pre kraja utakmice Osijek je pobedio Slobodu iz Tuzle u poslednjem kolu grupne faze i tako se plasirao u četvrtfinale takmičenja. Velika drama viđena je na početku trećeg dana na Kupu prijateljstva evropskih klubova 2019.

read more

Radanović: Momci kucaju na vrata prvih timova

Gol koji je postigao pre više od 35 godina uveo ga je u fudbalske anale stare Jugoslavije. Meč protiv Bugarske u kvalifikacijama za EP se bližio kraju. Na satu stadiona u Splitu otkucavalo je 45:38, Vujović je centrirao, a Ljubomir Radanović glavom s

read more

Budućnost pobedila šampiona

U poslednjem meču drugog dana na Kupu prijateljstva evropskih klubova Budućnost je minimalnim rezultatom pobedila Sarajevo. Heroj Podgoričana bio je Marko Mrvaljević koji je u 22. minutu postigao jedini gol na ovom meču. Zanimljivo da je upravo Mrval

read more

Partizan overio prvo mesto u D grupi

Partizan je savladao Slobodu iz Tuzle u 2. kolu Kupa prijateljstva 2019, pa je sa maksimalnih 6 bodova iz prethodne dve utakmice obezbedio prvo mesto u grupi D i plasman u četvrtfinale turnira. Crno-beli su prikazali još jednu dobru partiju, a stigli su

read more

Remi Olimpije i Vardara, Dinamo u četvrtfinalu

Olimpija i Vardar su odigrali nerešeno 1:1 u 2. kolu Kupa prijateljstva evropskih klubova. Ovim rezultatom najviše je profitirao Dinamo koji je kolo pre kraja grupne faze obezbedio mesto u četvrtfinalu takmičenja. Olimpija će definitivno imati za či