Espanjol je prvi polufinalista

Espanjol se plasirao u polufinale Kupa prijateljstva evropskih klubova 2018, pošto je već posle 2. kola obezbedio prvo mesto u grupi D. Španski predstavnik je drugog dana turnira savladao Vardar sa 3:1 i tako zadržao maksimalan bodovni učinak. Ono š

read more

Partizan i Željezničar podelili bodove

Odluka o prvom mestu u grupi B pašće u poslednjem kolu, a 3 ekipe će se boriti za plasman u polufinale Kupa prijateljstva evropskih klubova. Trenutno, prvo mesto na tabeli dele Partizan i Željezničar, koji su danas odigrali bez golova u međusobnom o

read more

Najdoski: „Turnir okupio najbolje ekipe“

U tandemu sa Miodragom Belodedićem činio je nepremostivi bedem pred golom Crvene zvezde u njenoj najuspešnijoj generaciji u istoriji. Zbog svoje srčanosti i odvažnosti da, kako su svojevremeno televizijski komentatori opisivali, ide glavom gde mnogi

read more

Espanjol na čelu kolone u Grupi D

Posle prvog kola na Kupu prijateljstva evropskih klubova 2018, Espanjol drži prvo mesto na tabeli Grupe D. Španski tim je na startu turnira savladao Olimpiju sa 3:1, golovima Iglesijasa u 15. minutu, Baragana u 25. i Kajona u 47. minutu. Počasni pogoda

read more

Vojvodina pogađala, Torino crveneo

Vojvodina je slavila protiv Torina sa 2:1 u prvom kolu Kupa prijateljstva evropskih klubova. Italijani završili meč sa 2 igrača manje. Novosađani su odlično počeli meč i poveli su već u 3. minutu golom Tegeltije. Tim rezultatom otišlo se na poluv

read more

Kakav meč – Željo pobedio Fener sa 4:3

Svi ljubitelji fudbala su zaista mogli da uživaju u jednoj fantastičnoj utakmici već na startu Kupa prijateljstva 2018. Željezničar – Fenerbahče 4:3! Tim iz Sarajeva je prvi stigao do vođstva preko Hasanovića u 4. minutu, ali je već u 7. m

read more

Sarajevo nadigralo Zvezdu

Fudbaleri Sarajeva pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:0 na otvaranju Kupa prijateljstva evropskih klubova! Momci u bordo dresovima su na taj način već sada napravili ogroman korak ka plasmanu u polufinale. Golove za Sarajevo postigli su Dervišagić u 8. m