Zvezda protiv Dinama u velikom finalu

Crvena zvezda se plasirala u finale Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 pošto je u polufinalu ubedljivo savladala ekipu Željezničara – 7:0. Crveno-beli su rešili pitanje pobednika već u prvom poluvremenu. Nezaustavljivi Aleksandar Kahvić i kapiten N

read more

Barišić odveo Dinamo u finale

Dinamo Zagreb je prvi finalista Soccerbet Kupa prijateljstva 2021! Modri su u polufinalu savladali Spartak iz Subotice sa 1:0 i tako se revanširali Subotičanima za poraz u grupnoj fazi takmičenja. Odlučujući trenutak utakmice desio se u 9. minutu kad

read more

Zvezda lako do polufinala

Crvena zvezda je upisala rutinsku pobedu protiv Slobode iz Tuzle u četvrtfinalu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 i tako je izborila plasman među četiri najbolje ekipe na turniru. Crveno-beli su poveli već u 4. minutu preko Kahvića kojem je to bio ve

read more

Željezničar srušio šampiona posle penala

Željezničar će igrati u polufinalu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 pošto je posle prave drame u penal seriji uspeo da savlada Vojvodinu – 1:1 (penalima 8:7). Ključni trenutak dogodio se u osmoj seriji, kada je igrač Vojvodine Nikolić šuti