Vojvodina i Olimpija podelili bodove

CJ5H5799

Veoma burno je bilo u poslednjem meču drugog dana Turnira prijateljstva. Vojvodina – Olimpija 2:2.

Golovi, crveni kartoni, jaka kiša… Utakmica između Vojvodine i Olimpije je bila sve samo ne obična.

Novosadjani su došli u vođstvo u 20. minutu preko trenutno najboljeg strelca takmičenja – Tedića. Bio je to njegov treći gol na turniru.

A, onda su usledila dva gola za dva minuta! Olimpija je poravnala rezultat preko Kregara u 33. minutu – 1:1, međutim igrači u zelenim dresovima nisu ni stigli lepo da proslave gol, a već su ponovo bili u zaostatku!

Vojvodina je bukvalno iz sledećeg napada postigla pogodak – Jakovljević za 2:1!

Drugo poluvreme je bilo prilično burno. Obe ekipe su pokazale veliku želju, ali je Olimpija bila ta koja je uspela da postigne gol. Gojak je šutirao iz velike udajenosti, golman Vojvodine je loše reagovao i rezultat je ponovo bio izjednačen – 2:2.

Do kraja utakmice oba tima su ostala sa igračem manje. Tadić iz Vojvodine je isključen u 54. minutu, dok je Pajnkihar dobio direktan crveni karton u 60.minutu