Spartak siguran protiv Borca

Fudbaleri Spartaka upisali su sigurnu pobedu na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 pošto su u prvom kolu savladali Borac iz Banja Luke sa 3:1.

Subotičani su poveli već u 2. minutu preko Jankovića, dok je u 23. minutu Andrić duplirao vođstvo svog tima pošto je natrčao na jednu odbijenu loptu i poslao je u mrežu. Već u 26. minutu na semaforu je stajalo 3:0 za Spartak. Rac je utrčao u kazneni prostor sa desne strane i zaista sjajnim udarcem pogodio same rašlje gola Borca.

Borac je u drugom poluvremenu uspeo samo da smanji prednost Spartaka golom Pušića u 60. minutu. Ako je za neku utehu Banjalučanima, gol Pušića je sasvim sigurno najlepši do sada viđen na turniru. Igrač Borca je sa ivice kaznenog prostora fenomenalnim udarcem uspeo da lobuje golmana Spartaka.