Sarajevo šokiralo Partizan

CJ5H5567

Fudbaleri Sarajeva pobedili su vršnjake iz Partizana sa 2:0 i preuzeli prvo mesto u B grupi!

Sarajevo ima otvoren put do polufinala! Momci u bordo dresovima su ostvarili veliku pobedu protiv favorizovanog Partizana u drugom kolu Turnira prijateljstva 2016 i sada drže sve u svojim rukama! Ukoliko u poslednjem kolu Sarajevo pobedi Vardar, sigurno će se plasirati među 4 najbolje ekipe na turniru.

Partizan je imao više od igre na ovom meču, ali Sarajevo je iskoristilo svoje prilike. Posebno je impresivan bio gol Salčina u 35. minutu koji je pogodio same rašlje protivničkog gola i doveo svoj tim u vođstvo. Bordo tim je definitivno obezbedio pobedu kada je Dervišagić postigao gol u 48. minutu.

Što se ostalih utakmica tiče, Rijeka je upisala sigurnu pobedu protiv Slobode sa 2:0 i došla na korak od plasmana u polufinale, dok je OFK Beograd igrao nerešeno sa Sutjeskom – 0:0. Upravo će Rijeka i OFK Beograd u direktnom okršaju odlučiti ko će iz D grupe ići u polufinale.