Partizan ubedljiv protiv Slobode

Partizan je upisao sigurnu i ubedljivu pobedu na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2022 pošto je sa 4:0 savladao Slobodu iz Tuzle.

Crno-beli su inicijativu u prvom poluvremenu krunisali golom u 28. minutu kada je nakon sjajnog pasa Milana Aleksića, Mihajlo Isailović izbio sam ispred golmana i rutinski poslao loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu, Partizan je nastavio da dominira terenom, a vrlo brzo je uspeo i da duplira prenost pošto je Bogdan Mirčetić u 44. minutu povisio na 2:0. Mirčetić se fantastičnim driblingom oslobodio dvojice čuvara da bi potom iz neposredne blizine matirao golmana Slobode.

Do kraja utakmice, crno-beli su postigli još dva pogotka, a oba puta je strelac bio Nemanja Ilić. U 52. minutu Ilić je umakao odbrani rivala i iskosa sa pet metara postigao treći gol za Partizan, dok je u poslednjim trenucima susreta isti igrač spretno reagovao u kaznenom prostoru i postavio konačan rezultat – 4:0.