Partizan na Dinamo u četvrtfinalu

Ekipa Partizana plasirala se među osam najboljih ekipa na Soccerbet Kupu prijateljstva 2021 pošto je u poslednjem kolu grupne faze savladala Sarajevo sa 2:0. Crno-beli su tako osvojili prvo mesto u grupi A i zakazali veliki derbi u četvrtfinalu takmičenja protiv Dinama iz Zagreba.

Sa druge strane, Sarajevo je i pored ovog poraza obezbedilo plasman u četvrtfinale Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 gde će igrati protiv Spartaka iz Subotice.

Partizan je na današnjem meču bio mnogo bolji tim na terenu. Crno-beli su propustili nekoliko velikih prilika na početku utakmice, da bi konačno uspeli da postignu vodeći pogodak u poslednjem minutu prvog poluvremena preko Isailovića. Beogradski tim je duplirao svoju prednost već u uvodnim trenucima drugog dela igre kada je posle kornera Aćimović sproveo loptu mrežu.