Partizan i Akademija Pandev podelili bodove

Ekipe Partizana i Akademije Pandev odigrali su nerešeno na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 – 1:1.

Akademija Pandev je došla u vođstvo pred sam kraj prvog poluvremena preko Krstevskog, koji je sjajnim šutem sa ivice kaznenog prostora u 33. minutu pogodio donji desni ugao golmana Partizana.

Ipak, crno-beli su uspeli da stignu do izjednačenja veoma brzo u drugom poluvremenu i to posle veoma bizarne situacije u šesnaestercu makedonske ekipe. Nakon kornera za beogradski tim u 43. minutu, igrači Partizana su nekoliko puta prebacivali loptu sa jedne na drugu stativu, a da su pritom jedva uspeli da je sačuvaju da ne ode u gol aut. Na kraju, lopta se nekako odbila do Stjepanovića koji je sa 5 metara snažnim udarcem zatresao mrežu protivnika.

U nastavku meča nijedan tim nije uspeo da stigne do prednosti, pa su tako Partizan i Akademija Pandev podelili bodove u prvom kolu turnira.