Mihaljević spasio Dinamo

CJ5H5119

Dramatična utakmica na početku Turnira prijateljstva 2016!

Veliki broj šansi, veoma dobar fudbal i gol u poslednjoj sekundi sudijske nadoknade! Dinamo Zagreb – Olimpija Ljubljana 1:1!

Dinamo je bio bolji na ovoj utakmici. Modri su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali je golman Olimpije bio fenomenalan u prvom poluvremenu. A, onda šok. Desetka Olimpije Adam Jakupović je došao do lopte na nekih 20 metara od protivničkog gola, ušao u kazneni prostor i iskosa sa desne strane pogodio suprotni ugao gola Dinama! Olimpija je povela sa 1:0!

Do kraja poluvremena nije bilo prilika, kao i u većem delu drugog dela igre. Međutim, sam finiš utakmice bio je više nego uzbudljiv. Dinamo je propustio dve velike šanse pošto su udarci Ernsta i Leša završili pored gola. Ali, kada je izgledalo da se rezulat neće promeniti, Zagrepčani su izjednačili u poslednjem trenutku sudijske nadoknade!

Posle odličnog centaršuta sa desne strane, Filip Mihaljević je zahvatio loptu glavom i poslao je iza leđa golmana Olimpije – 1:1!