Het-trik Kahvića, Zvezda ubedljiva na startu

Crvena zvezda je ostvarila ubedljivu pobedu na startu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021. Crveno-beli su savladali OFK Titograd sa 4:0 i tako napravili ogroman korak na plasmanu u sledeću fazu takmičenja.

Heroj utakmice bio je snažni Zvezdin napadač Aleksandar Kahvić koji je postigao tri gola na ovom meču. Kahvić je crveno-bele doveo u vođstvo u 19. minutu kada je posle centaršuta sa leve strane odlično reagovao na drugoj stativi i glavom zakucao loptu u mrežu. Zvezdin centarfor je svoj drugi gol na ovom meču postigao u 41. minutu kada je posle kornera ponovo glavom poslao loptu iza leđa  protivničkog golmana. Samo 4 minuta kasnije, Kahvić je iskoristio veliku grešku golmana OFK Titograd koji je promašio loptu prilikom istrčavanja, pa je snažnom napadaču ostalo samo da ubaci loptu u praznu mrežu.

Konačan rezultat na ovom meču postavio je kapiten Crvene zvezde Knežević u 51. minutu preciznim udarcem iskosa sa desne strane.