Zvezda protiv Dinama u velikom finalu

Crvena zvezda se plasirala u finale Soccerbet Kupa prijateljstva 2021 pošto je u polufinalu ubedljivo savladala ekipu Željezničara – 7:0.

Crveno-beli su rešili pitanje pobednika već u prvom poluvremenu. Nezaustavljivi Aleksandar Kahvić i kapiten Nikola Knežević postigli su po dva gola u prvih 25 minuta, a Marko Stojanović je u 30. minutu postigao peti gol za crveno-bele.

U nastavku meča, beogradski tim postigao je još dva pogotka. Luka Bošković je provisio na 6:0 u 48. minutu, dok je Ignjat Brajić golom u 64. minutu postavio konačan rezultat – 7:0.

Crvena zvezda je tako zakazala veliki derbi sa Dinamom iz Zagreba u finalu Soccerbet Kupa prijateljstva 2021. Taj meč na programu je u nedelju, 6. juna, sa početkom u 13:15.