Partizan ubedljiv protiv Željezničara

Fudbaleri Partizana ostvarili su novu ubedljivu pobedu na Soccerbet Kupu prijateljstva 2022 pošto su u četvrtfinalu turnira savladali Željezničar sa 3:0.

Crno-beli su tako izborili plasman u polufinale gde će igrati protiv novosadske Vojvodine.

Beogradski tim je poveo u 21. minutu preko Milana Aleksića koji je posle centaršuta sa desne strane sjajno reagovao na drugoj stativi i glavom poslao loptu pod prečku.

Partizan je duplirao prednost već na početku drugog poluvremena. U 37. minutu, Bogdan Mirčetić je dobio loptu u kazenom prostoru protivnika, prevario golmana Željezničara, a zatim lako zatresao nebranjenu mrežu.

Konačan rezultat na ovom meču postavio je Mateja Stjepanović preciznim udarcem sa bele tačke u 66. minutu.

Vredi istaći i da Partizan još nije primio gol na celom turniru, a ukupna gol razlika crno-belih je u ovom trenutku 7:0.