Bez pobednika u duelu Zvezde i Osijeka

SII_3978

Crvena zvezda i Osijek su odigrali nerešeno 2:2 u 2. kolu Kupa prijateljstva evropskih klubova. Druga utakmica grupe A izmedju Sarajeva i Osijeka prekinuta je u 38. minutu, pri vođstvu italijanske ekipe od 1:0, zbog jakog nevremena.

Zvezda je povela protiv Osijeka u prvom poluvremenu fantastičnim pogotkom Puletića, ali su Osiječani za samo 4 minuta u drugom poluvremenu uspeli da okrenu rezultat golovima Durdova i Sušića. Ipak, bod crveno-belima doneo je centarfor Kupusović 10 minuta pre kraja utakmice.

Rasplet u grupi A u mnogome će zavisiti od ishoda utakmice Sarajevo – SPAL. Taj meč je prekinut u 38. minutu zbog jakog nevremena koje je pogodilo Zlatibor i najverovatnije će biti nastavljen u četvrtak. U trenutku prekida, SPAL je vodio sa 1:0.