Yearly Archives: 2024

Jedan gol dovoljan za prolaz, Budućnost u polufinalu

Jedan gol bio je dovoljan Budućnosti da pobedi AP Brera Strumicu i plasira se u polufinale Soccerbet Kupa prijateljstva 2024. Heroj plavo-belih bio je igrač sa brojem 9 Andrej Kostić koji je preciznim udarcem u 60. minutu doneo pobedu svom timu i plasm

read more

Momčilovski poveo Rijeku u polufinale

Rijeka je drugi polufinalsita Soccerbet Kupa prijateljstva 2024! Četvrtfinalni dueli na ovogodišnjem Soccerbet Kupu prijateljstva 2024 su nam doneli još jednu fantastičnu utakmicu u ovoj fazi takmičenja, pošto je posle pobede Crvene zvezde nad Vojvo

read more

Teofilović sa dva gola poslao Zvezdu u polufinale

Crvena zvezda je prvi polufinalista Soccerbet Kupa prijateljstva 2024 pošto je u fantastičnoj utakmici savladala Vojvodinu sa 3:2. Heroj utakmice bio je napadač Beograđana Teofilović koji je sa dva gola u pet minuta doneo svom timu preokret i plasman

read more

Osijek remizirao sa Sarajevom i prošao dalje

Osijek je ugrabio poslednju kartu za četvrtfinale Soccerbet Kupa prijateljstva 2024 pošto je u poslednjem meču grupne faze remizirao sa Sarajevom – 1:1. Osijek je tako ujedno i osvojio prvo mesto u grupi D, dok je Sarajevo završilo takmičenje.

read more

Željo srušio Partizan i prošao u narednu rundu

Željezničar je prošao u četvrtfinale Soccerbet Kupa prijateljstva 2024 pošto je u odlučujućem meču grupe C savladao Partizan sa 3:0. Željo je tako osvojio drugo mesto u grupi, iza AP Brera Strumice, dok je Partizan završio takmičenje na ovogodi

read more

Rijeka i Vojvodina u četvrtfinalu

Rijeka je pobedila Velež sa 2:0 u poslednjem kolu grupne faze i tako obezbedila prvo mesto u grupi B i plasman u četvrtfinale turnira. Ujedno, ovaj rezultat je odgovarao i Vojvodini koja je osvojila drugo mesto u grupi i time takođe obezbedila mesto u